O FIRMIE

O nas

Nasze usługi kierujemy do wszystkich zainteresowanych realizacją badań rynku i opinii publicznej. Prezentujemy Państwu ofertę współpracy w zakresie marketingu, problemów społecznych, analiz rynkowych, ewaluacji oraz wielu innych. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza czynią nas atrakcyjnym partnerem w biznesie. Znamy prawdziwą wartość informacji.Nasze działania bazują na ciągle aktualnym powiedzeniu: „przewagę w biznesie, codziennej pracy oraz w życiu, w porównaniu z innymi jednostkami zapewnia wiedza”. My wiemy…

Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy partnerów do realizacji projektów badawczych. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami. Opisz swoje doświadczenie, specjalizację oraz obszary, w których chciałbyś pracować. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin nauki jak i osoby bez doświadczenia, które chciałyby spróbować swoich sił w badaniach rynku i opinii publicznej.
W treści wiadomości prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883)".
 
 

ŚCIEŻKA PRZEBIEGU INFORMACJI W PROCESIE BADAWCZYM

 

Aktualne oferty: